RAK Porcelain

Výrobky a inovace firmy RAK PORCELAIN jsou dokonale hodnoceny na trhu pohostinství a prokázaly v rekordním čase mimořádně vysokou úroveň technické, funkční a ekonomické výkonnosti. Odborníci na nádobí, gastronomii a hotelnictví oceňují know-how společnosti RAK PORCELAIN

REVOL France

Rodinná firma, která rozvinula vyjímečné znalosti v produkci porcelánu od roku 1768. Odkryjte tajemství jejich úspěchu.

DeBuyer

De Buyer, založený v roce 1830, sídlí ve francouzském Vosges. Navrhuje a vyrábí nádobí na vaření a pečení pro restaurace a vysokou gastronomii.

Eternum

ETERNUM je belgická společnost, která vznikla v roce 1924 a specializovala se na výrobu a prodej příborů z nerezové oceli a nádobí. Díky síti distributorů a místních zástupců pokrývá více než 60 zemí.

Cambro

Když William a Argyle Campbell poprvé otevřeli dveře v Cambro Manufacturing v roce 1951, jejich cílem bylo vytvořit nemocniční podnosy na jídla co nejvyšší kvality. Od roku 1951 společnost zaznamenala mnoho změn, včetně značně rozšířené produktové řady, nových způsobů výroby a distribuce. Z jediné továrny v Kalifornii se Cambro stala mezinárodní společností s výrobními a prodejními kancelářemi ve Spojených státech, Evropě, na Středním východě a v Asii.

Duralex

Ve světě skla, Duralex, vyniká svým časem prověřeným charakterem a vlastní identitou. Značka vznikla v roce 1945 na úsvitu nového světa slibující inovace a široce sdílené hodnoty. „Duralex“ je unikátní, odolný, cenově dostupný, univerzální a nadčasový.

Chef’s Choice

Chef’s Choice má ten největší výběr elektrických a manuálních nožových brusek na světě. Výrobky Chef’s Choice jsou k dispozici ve více než 80 zemích po celém světě. Chef’s Choice je odhodláno poskytovat zákazníkům kvalitní produkty a inspirovat kuchaře, odborníky na stravování a sportovní nadšence inovativních technologií. 

Arcoroc

Aby bylo možné uspokojit potřeby profesionálů v oboru, Arcoroc nabízí širokou škálu inovativních a vysoce kvalitních produktů, skleněných výrobků a příbory. Odolné, funkční a stylové.

Dynamic

Dynamic Co. bylo založeno v roce 1964 jako výrobce komerčního ručního mixéru. Společnost Dynamic brzy vyvinula řadu produktů, ze kterých si můžete vybrat.
Vyrobeno ve Francii – výborná kvalita, preciznost a detail.
Konstrukce a materiály používané při výrobě zaručují spolehlivost a trvanlivost.

Verlo

VERLO je značka nabízející výrobky v kombinace velmi dobré kvality na základě přírodních materiálů, funkčnosti a nejnovějších trendů v gastronomii jsou kritéria použita výrobcem. Bufetové systémy VERLO jsou vyrobeny z masivního dubu impregnovaného rostlinnými oleji. Součástí kolekce jsou také příbory a melaminové výrobky.

Bormioli Rocco

Bormioli Rocco je italský přední výrobce skla se třemi výrobními závody, dvěma zařízeními pro dekoraci, vlajkovými obchody a pěti prodejními pobočkami.