RAK Porcelain

Výrobky a inovace firmy RAK PORCELAIN jsou dokonale hodnoceny na trhu pohostinství a prokázaly v rekordním čase mimořádně vysokou úroveň technické, funkční a ekonomické výkonnosti. Odborníci na nádobí, gastronomii a hotelnictví oceňují know-how společnosti RAK PORCELAIN

REVOL France

Rodinná firma, která rozvinula vyjímečné znalosti v produkci porcelánu od roku 1768. Odkryjte tajemství jejich úspěchu.

DeBuyer

De Buyer, založený v roce 1830, sídlí ve francouzském Vosges. Navrhuje a vyrábí nádobí na vaření a pečení pro restaurace a vysokou gastronomii.

Eternum

ETERNUM je belgická společnost, která vznikla v roce 1924 a specializovala se na výrobu, výrobu a prodej příborů z nerezové oceli a nádobí. Díky síti distributorů a místních zástupců pokrývá více než 60 zemí. Kromě toho, 80% z prodeje jsou exportní prodeje.

Cambro

Když William a Argyle Campbell poprvé otevřeli dveře v Cambro Manufacturing v roce 1951, jejich cílem bylo vytvořit nemocniční podnosy na jídla co nejvyšší kvality. Od roku 1951 společnost zaznamenala mnoho změn, včetně značně rozšířené produktové řady, nových způsobů výroby a distribuce a zvýšeného důrazu na otázky, jako je odpovědnost za životní prostředí. Z jediné továrny v Kalifornii se společnost Cambro stala mezinárodní účastí s výrobními a prodejními kancelářemi ve Spojených státech, Evropě, na Středním východě a v Asii.

Duralex

Ve světě skla, Duralex, vyniká svým časem prověřeným charakterem a vlastní identitou. Značka vznikla v roce 1945, na úsvitu nového světa slibující inovace a široce sdílené hodnoty. „Duralex“ je unikátní, odolný, cenově dostupný, univerzální a nadčasový.

Chef’s Choice

EdgeCraft Corporation vyrábí své světoznámé značky Chef’sChoice® moderních technologií malých kuchyňských elektrikářů, které zahrnují největší výběr elektrických a manuálních nožových brusek na světě, elektrických kráječů potravin, wafflemakerů a horkých nápojů. Výrobky Chef’sChoice jsou k dispozici ve více než 80 zemích po celém světě. Společnost EdgeCraft je odhodlána poskytovat zákazníkům kvalitní produkty a inspirovat kuchaře, odborníky na stravování a sportovní nadšence inovativní technologií. Společnost EdgeCraft Corporation byla založena v roce 1984 a představila značku Chef’sChoice s debutem svého prvního ořezávače elektrických nožů v roce 1985. Společnost pokračuje ve zvyšování nabídky prostřednictvím rozšiřování sortimentu výrobků Chef’sChoice a neochvějného závazku ke kvalitě, technologii a spotřebitele.

Arcoroc

Aby bylo možné uspokojit potřeby profesionálů v oboru, Arcoroc nabízí širokou škálu inovativních, vysoce kvalitních a funkčních nádobí, skleněných výrobků a příbory. Odolné, funkční a stylové. Arcoroc poskytuje jedinečné a praktické produkty určené pro každodenní použití.

Dynamic

Dynamické Co. byla založena v roce 1964, spolu s její nepostradatelnou produktovou řadou. Zakladatel, tvůrce a výrobce jeho komerčního ručního mixéru.
Společnost Dynamic brzy vyvinula řadu produktů, ze kterých si můžete vybrat.
50 let tradice a spolehlivosti
Vyrobeno ve Francii – výborná kvalita, preciznost a detail
Konstrukce a materiály používané při výrobě zaručují spolehlivost a trvanlivost

Verlo

VERLO je značka nabízející kvalitní bufetové a stravovací služby. Kombinace velmi dobré kvality na základě přírodních materiálů, funkčnosti a nejnovějších trendů v gastronomii jsou kritériemi používanými výrobcem. Bufetové systémy VERLO jsou vyrobeny z masivního dubu impregnovaného rostlinnými oleji. Sortiment doplňují topidla, cateringový nábytek. Součástí kolekce jsou také příbory a melaminové výrobky.

Bormioli Rocco

Bormioli Rocco je italský předním výrobcem skla a velké globální hráč se třemi výrobními závody, dvěma zařízeními pro dekoraci, vlajkovými obchody a pěti prodejními pobočkami.