Co děláme? Kdo jsme? Co od nás čekat?

Jsme tým, který má vášeň pro gastronomii a dává představám našich zákazníků reálnou tvář. Máme pochopení pro potřeby našich zákazníků, protože mnozí z nás mají touhu pro kulinářské umění. 

Spolupráce se světovými výrobci, kteří mají své renomé na mezinárodním trhu, znamená, že máme neustálý přehled trendů na trhu HORECA. Vysoká kvalita produktů je součást předpokladů naší společnosti, a proto si pečlivě vybíráme naše dodavatelekteří jsou největšími evropskými a světovými výrobci. Naše dlouhodobá spolupráce a přátelské vztahy znamenají, že vytváříme portfolio značek, kterými jsme exkluzivními distributory v České republice. Tím garantujeme dlouhodobou dostupnost nejvyšší kvality nejen produktů, ale i služeb.

Získaná důvěra našich dodavatelů nás motivuje k rozvoji profesionální obchodní politiky. Kvalitou a rozmanitostí portfolia jsme si získali důvěru našich partnerů od roku 1998 na trhu polském a od roku 2006 na trhu českém a slovenském. Tímto jsme získali pozici leaderu v mezinárodním gastronomickém prostředí.

Našim největším úspěchem je spokojenost zákazníků a povědomí, že jsme splnili jejich očekávání, a to především v pestrosti a kvalitě nabízených produktů.