Belle Cuisine kastrol kulatý hluboký pr. 15 cm, červený
Kód: REV-644717-3



Detailní popis produktu
Kulatý kastrol kombinuje nestárnoucí klasiku a špetku modernosti. Úchyty nejsou lepené, ale nádoba i s nimi představuje celek jako jeden kus. Elegantní černá barva nechá perfektně vyniknout jídlo. Navíc s tímto hrncem lze pokrmy připravovat i servírovat přímo na stůl. Prezentace kulinářských specialit je tak jednodušší a na nádherném nádobí i ten obyčejný salám vypadá lépe. Krásný čistý porcelán dokáže zázraky v kulinářském světě. Všestranné využití a kvalitu použitého materiálu oceníte v jakémkoliv gastro podniku. Porcelán francouzského výrobce Revol s pórovitostí povrchu méně než 0,05 % se vyhýbá bakteriím a je tak maximálně hygienický. Vhodný k použití od –40 až do +300 °C, čímž zajišťuje vysokou odolnost proti teplotním šokům. Porcelán je možno použít pro pečení, servírování a mražení.
Kastrol kulatý hluboký pr. 15 cm, červený
Belle Cuisine kastrol kulatý hluboký pr. 15 cm, červený
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 15 cm
- Objem: 50 cl
- Barva: červená
- Cena uvedena za 1 kus/3 ks v originálním balení
Využití kastrolu
- Prezentace příloh.
- Prezentace hlavních chodů.
Kolekce Belle Cuisine
Nestárnoucí klasické tvary, které jsou okořeněny moderním zpracováním a nádhernými barvami. Důraz na detail dokazuje bezchybné brilantní zpracování. Myšlenka kolekce je jasná: „Z trouby rovnou na stůl“, což má za následek úsporu času i peněz. Taková prezentace navíc vypadá originálně, krásně a stylově.
Výrobce
Rodinná společnost Revol už devět generací vkládá energii i srdce do tvorby jedinečného porcelánu, který poznáte podle originálního designu a vysoké kvality.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Belle Cusine |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 3198246447172 |
| Barva: | červená |
| Kolekce: | Belle Cuisine |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 500 ml |
| Průměr: | 15 cm |
| Značka: | Revol |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
