de Buyer Mini pánvička Affinity pr. 10 cm | D-3740-10
Kód: D-3740-10



Detailní popis produktu
Mini pánvička Affinity vyrobená z 5 vrstev nerezové oceli a hliníku, což jí dodává vynikající tepelnou vodivost. Svým vkusným designem představuje elegantní a nadčasový prvek ve vaší kuchyni. Chlubí se také svou funkčností a kvalitou provedení.
Mini pánvička pr. 10 cm
Mini pánvička Affinity pr. 10 cm
Parametry
- Materiál: 5 vrstev nerezové oceli a hliníku
- Rozměr: 100 × 32 cm
- Objem: 280 ml
- Barva: stříbrná
- Cena uvedena za 1 kus
Využití pánvičky
- Smažení, vaření a příprava pokrmů.
Kolekce Affinity
Nádobí z kolekce Affinity se vyrábí z inovativního, vysoce vodivého, vícevrstvého nerezového materiálu (5 vrstev), který umožňuje rovnoměrné vaření při zachování všech vitamínů a dalších živin pokrmu. Jedná se tedy o velmi praktické a kvalitní kousky, které kuchyň jen rozzáří a naservírují lahodné a výživné pokrmy.
Výrobce
Značka de Buyer své know-how staví na zkušenostech a inovacích. Už téměř dvě století pracuje tým expertů na vytváření funkčního nádobí, které splní požadavky i sny všechny profesionálních kuchařů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Affinity pánve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 3011243740100 |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | hliník, Nerezová ocel |
| Objem: | 280 ml |
| Průměr: | 10 cm |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Pánev |
| Značka: | de Buyer |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
