de Buyer Pánev CHOC Extreme 20 cm | D-8310-20
Kód: D-8310-20
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Pánev CHOC s teflonovým povrchem je díky svému tvaru perfektní volbou pro vaření nebo ohřívání ryb a jiných delikates. Je také ideální volbou pro dlouhé vaření. Špičkové provedení pánve dovoluje intenzivní užívání a zároveň garantuje odolnost vysokým teplotám i proti poškrábání. Důležité informace: Nezahřívejte pánev samostatně ani nepřehřívejte, vyhýbejte se teplotním šokům, nepoužívejte kovové kuchyňské náčiní. Péče: Umývejte ručně, nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Použití: Na sklokeramické desce, plynovém i elektrickém sporáku nebo na indukci.Pánev CHOC Extreme 20 cm
de Buyer pánev CHOC Extreme 20 cm
Parametry
- Materiál: hliník s teflonovým povrchem
- Průměr: 20 cm
- Výška: 4,5 cm
- Cena uvedena za 1 kus
Využití pánve
- Příprava jídla.
Výrobce
Značka de Buyer své know-how staví na zkušenostech a inovacích. Už téměř dvě století pracuje tým expertů na vytváření funkčního nádobí, které splní požadavky i sny všechny profesionálních kuchařů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlinikové pánve s nepřilnavým povrchem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 3011248310209 |
| Barva: | Černá |
| Kolekce: | CHOC Extreme |
| Materiál: | hliník, Teflon |
| Na indukci (ano/ne): | Ano |
| Průměr: | 20 cm |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Pánev |
| Výška: | 4,5 cm |
| Značka: | de Buyer |
| Cena za: | 1 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
