Deep Blue podnos obdélný 35,5 × 16,5 cm
Kód: V-82011-4
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Ultramarínová modř zakončená měděným okrajem ze sebe vyzařuje krásu hlubinného oceánu, kterou spolu s vašimi kulinářskými kousky servíruje přímo na jídelní stoly. 100% porcelán pokrytý glazurou dodává jedinečný vzorDoplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové podnosy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5908284702977 |
| Barva: | modrá |
| Délka: | 35,5 cm |
| Kolekce: | Deep Blue |
| Materiál: | Porcelán |
| Motiv: | Reaktivní Glazura |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Značka: | Verlo |
| Barva: | Modrá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
