Ease selva ramekin, pr. 10 cm, tyrkysový
Kód: RAK-EABR10SAQ-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
SkromnéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové ramekiny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.195 kg |
| Barva: | tyrkysová |
| Kolekce: | RAK Stone |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na omáčky, na dip |
| Objem: | 200 ml |
| Průměr: | 10 cm |
| Série: | Ease selva |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Hluboký |
| Značka: | RAK Porcelain |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
