Ease selva talíř hluboký pr. 29,7 cm, zelený
Kód: RAK-EADC30SDG-2
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
SkromnéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře RAK Porcelain |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| Barva: | zelená |
| Kolekce: | RAK Stone |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 2300 ml |
| Průměr: | 30 cm |
| Série: | Ease selva |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Hluboký |
| Značka: | RAK Porcelain |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
