Lívanečník 26 × 26 cm
Kód: C-5769-009
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
S lívanečníkem zvládnete najednou připravit až devět lívanců, nebo palačinek. Na jeho výrobu se používá špičkový materiál a jeho nepřilnavý povrch vám zaručí, že se na něj nic nepřichytí.Lívanečník 26 × 26 cm
Lívanečník 26 × 26 cm
Parametry
- Materiál: hliník
- Rozměry: 26 × 26 cm
- Výška: 3,5 cm
- Průměr důlku: 7 cm
- Lze využít na plynu, sklokeramice a elektřině
- Není možné využívat lívanečník na indukci.
- Není vhodný do myčky
- Cena uvedena za 1 kus
Využití lívanečníku
- Příprava lívanců nebo palačinek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lívanečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.526 kg |
| EAN: | 8595054874108 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 26 cm |
| Materiál: | hliník |
| Na indukci (ano/ne): | Ne |
| Šířka: | 26 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| Typ: | Lívanečník |
| Výška: | 3,5 cm |
| Značka: | TOMGAST |
| Cena za: | 1 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
