Pánev Lyon – modrá ocel 26 cm
Kód: D-5020-26
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Elegantní pánev Lyon od značky de Buyer se perfektně hodí ke grilování a opékání masa, vajec a jiných pokrmů. Na její výrobu se používá špičková modrá ocel, která garantuje odolnost proti oxidaci i dlouholetou výdrž. Pánev se rychle zahřívá a způsobuje vynikající karamelizaci šťáv. Její profil usnadňuje klouzání pokrmů na talíř. Působivý design pánve doplňuje nerozbitná nýtovaná rukojeť v zakřiveném francouzském stylu, která skvěle padne do ruky.Tip: Předehřejte s trochou tuku. Péče: Opláchněte teplou vodou, osušte a lehce naolejujte. Skladujte na suchém místě. Nepoužívejte mycí prostředky a nevkládejte pánev do myčky nádobí.Pánev Lyon – modrá ocel 26 cm
de Buyer pánev Lyon – modrá ocel 26 cm
Parametry
- Materiál: modrá ocel
- Průměr: 26 cm
- Výška: 4,4 cm
- Všechny varné desky KROMĚ indukce (vitrokeramické varné desky se nedoporučují)
- Tloušťka materiálu: 1 - 1,5 mm
- Cena uvedena za 1 kus
Příprava pánve před prvním použitím
- Nalijte na pánev tenkou vrstvu oleje.
- Zahřejte olej než se objeví první dým. Poté sejměte pánev ze sporáku, vylijte olej a vytřete pánev papírovým ručníkem.
Využití pánve
- Příprava masa, vajíček a jiných pokrmů.
Výrobce
Značka de Buyer své know-how staví na zkušenostech a inovacích. Už téměř dvě století pracuje tým expertů na vytváření funkčního nádobí, které splní požadavky i sny všechny profesionálních kuchařů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové pánve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 3011245020262 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Modrá ocel |
| Na indukci (ano/ne): | Ne |
| Průměr: | 26 cm |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Pánev |
| Výška: | 4,4 cm |
| Značka: | de Buyer |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
