Pánev nerezová 24 cm
Kód: EB-65724
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Pánev s nepřilnavým povrchem a masivní nýtovanou rukojetí je ideální volbou na smažení. Na její výrobu se používá prvotřídní nerezová ocel. Ta odolá korozi a zaručuje dlouhou výdrž i při časté přípravě jídla. Použití: Všechny typy sporáku včetně indukce.Pánev nerezová 24 cm
Pánev nerezová 24 cm
Parametry
- Materiál: nerezová ocel, teflon
- Průměr: 24 cm
- Výška: 5,5 cm
- Cena uvedena za 1 kus
Využití pánve
- Smažení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové pánve s nepřilnavým povrchem |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8422370657240 |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Nerezová ocel, Teflon |
| Průměr: | 24 cm |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Pánev |
| Výška: | 5,5 cm |
| Značka: | Inoxibar |
| Cena za: | 1 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
