Pánev nerezová 32 cm
Kód: EB-65732
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Pánev s nepřilnavým povrchem vás nadchne svým elegantním designem a špičkovým provedením. Perfektně se hodí k přípravě různých delikates, které by se na běžné pánvi přichytily, a její praktický tvar vám umožní jednoduše servírovat jídlo přímo na talíř. Pánev doplňuje nýtovaná rukojeť garantující pohodlné uchopení. Při manipulaci používejte pouze kuchyňské náčiní pro nepřilnavé povrchy, aby se dno nepoškrábalo.Pánev nerezová 32 cm
Pánev nerezová 32 cm
Parametry
- Materiál: nerezová ocel, teflon
- Průměr: 32 cm
- Výška: 6 cm
- Cena uvedena za 1 kus/1 ks v originálním balení
Využití pánve
- Příprava jídla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové pánve s nepřilnavým povrchem |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.47 kg |
| EAN: | 8422370657325 |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Nerezová ocel, Teflon |
| Průměr: | 32 cm |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Pánev |
| Výška: | 6 cm |
| Značka: | Inoxibar |
| Cena za: | 1 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
