Pánev nízká nerezová s nepřilnavým povrchem teflon pr. 36 cm
Kód: EB-65736
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Pánev s nepřilnavým povrchem vás nadchne svým elegantním designem a špičkovým provedením. Perfektně se hodí k přípravě různých delikates, které by se na běžné pánvi přichytily. Na její výrobu byla použita kombinace nerezové oceli a 3vrstvého teflonu jako nepřilnavý povlak s maximální trvanlivostí, šetrný k životnímu prostředí a bez obsahu PFOA. Teplovodivá základna zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Pánev doplňuje zesílená nerezová rukojeť garantující pohodlné uchopení. Pánev se hodí pro použití na všech zdrojích tepla (včetně indukce) a také na umývání v myčkách nádobí.Pánev nízká nerezová s nepřilnavým povrchem teflon pr. 36 cm
Pánev nízká nerezová s nepřilnavým povrchem teflon pr. 36 cm
Parametry
- Materiál: nerezová ocel, teflon
- Průměr: 36 cm
- Výška: 6 cm
- Vhodná na všechny zdroje tepla (včetně indukce)
- Vhodná do myčky nádobí
- Cena uvedena za 1 kus
Využití pánve
- Smažení, restování či dušení pokrmů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové pánve s nepřilnavým povrchem |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Nerezová ocel, Teflon |
| Na indukci (ano/ne): | Ano |
| Nepřilnavý povrch (ano/ne): | Ano |
| Průměr: | 36 cm |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Pánev |
| Výška: | 6 cm |
| Značka: | Inoxibar |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
