Plech na lívance GN 1/1 530 × 325 cm
Kód: M-R 11500
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Chcete svým hostům k snídaní naservírovat dokonalé lívance, omelety nebo sázená vejce? Skvěle vám k tomu poslouží hliníkový plech s jedenácti důlky. Jeho materiál rovnoměrně rozvádí teplo, a proto dosáhnete perfektního výsledku, na kterém si pochutná úplně každý.Plech na lívance GN 1/1 530 × 325 cm
Plech na lívance GN 1/1 530 × 325 cm
Parametry
- Materiál: hliník s nepřilnavou úpravou
- Inovativní povrchová úprava speciálním materiálem Lotan - vynikající odolnost, pohodlné čištění, nepřilnavý povrch a nejvyšší kvalita
- Rozměry: 530 × 325 cm
- Počet důlků: 11
- Průměr důlků: 9 cm (spodní okraj) a 10,5 cm (vrchní okraj)
- Vhodné do konvektomatů
- Cena uvedena za 1 kus
Využití plechu
- Příprava lívanců a omelet.
- Příprava sázených vajec.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní plechy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 4250194628252 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 530 mm |
| GN: | 1/1 |
| Materiál: | hliník |
| Na co: | Na lívance |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Šířka: | 325 mm |
| Typ: | GN |
| Značka: | TOMGAST |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
