RAK Cobbles miska na máslo pr. 9 cm, stříbrná | RAK-CBNNBD09
Kód: RAK-CBNNBD09-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Miska na máslo vytvořená s prvotřídní kvalitou porcelánu naservíruje máslo s vůní přepychu. Díky své stříbrné dlažbě zářící na černém pozadí působí jako okouzlující měsíc svítící na temné noční obloze. Zkrátka dodává ten správný šmrnc a luxusní atmosféru na všechny jídelní stoly.Miska na máslo pr. 9 cm, stříbrná
Cobbles miska na máslo pr. 9 cm, stříbrná
Parametry
- Materiál: porcelán
- Objem: 13 cl
- Průměr: 9 cm
- Barva: stříbrná
- 12 ks v balení
- Cena uvedena za 1 kus
Využití misky
- Servírování másla.
Kolekce Cobbles
Dlážděný design ve stříbrném provedení na černém pozadí servíruje eleganci a vkus přímo na jídelní stůl. Kolekce Cobbles přináší to nejlepší pro špičkové šéfkuchaře díky tomu, že jejich kulinářská díla umístí na jiskřivé pozadí, na kterém budou zářit a parádně vyniknou.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové misky na máslo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 6294016804262 |
| Barva: | Stříbrná |
| Kolekce: | Opulence |
| Materiál: | Porcelán |
| Motiv: | Mozaika |
| Na co: | Na máslo |
| Objem: | 50 ml |
| Průměr: | 9 cm |
| Série: | Cobbles |
| Tvar: | kulatý |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Opulence |
| Barva: | Stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
