RAK Fire miska pr. 12 cm, zelená | RAK-FRNOBW12GR
Kód: RAK-FRNOBW12GR-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Miska z kolekce Fire si okamžitě získá vaši pozornost. Skvěle se hodí pro servírování různých variant pokrmů jako například saláty nebo těstoviny. Svým neotřelým designem ozvláštní vaše stolování a prezentované jídlo vyšperkuje do dokonalosti. Elegantní černý okraj se zářivě zeleným vnitřkem dodává originalitu.Miska pr. 12 cm, zelená
Fire miska pr. 12 cm, zelená
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 12 cm
- Výška: 5 cm
- Objem: 48 cl
- Barva: zelená
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití misky
- Servírování a prezentace těstovin, salátů a jiných pokrmů.
- Lze ji doplnit mělkým talířem (jako poklop) RAK-FRNOLD12GR.
Kolekce Fire
Fire vyzařuje extravagancí pomocí svých živých a dynamických barev. Ručně zdobená originalita plná barevné intenzity dává každému kusu svou vlastní identitu a charakter. Různé tvary nádobí se svislými okraji nabízejí bezkonkurenční rozmanitost použití a kvalitní porcelán odolnost a dlouhodobou výdrž.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální porcelánové misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 6294016800998 |
| Barva: | zelená |
| Kolekce: | Fusion |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 480 ml |
| Průměr: | 12 cm |
| Série: | Fire |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Hluboký |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Zelená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
