RAK Fire talíř hluboký coupe pr. 23 cm, zelený | RAK-FRNNDP23GR
Kód: RAK-FRNNDP23GR-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Hluboký talíř z kolekce Fire si okamžitě získá vaši pozornost. Díky svému tvaru je ideální pro servírování různých variant pokrmů jako například saláty nebo těstoviny. Svým neotřelým designem ozvláštní vaše stolování a prezentované jídlo vyšperkuje do dokonalosti. Elegantní černý okraj se zářivě zeleným vnitřkem dodává originalitu. Pokud nevydrží a odštěpí se mu okraj, uplatníte na něj 5letou záruku.Talíř hluboký coupe pr. 23 cm, zelený
Fire talíř hluboký coupe pr. 23 cm, zelený
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 23 cm
- Výška: 4 cm
- Objem: 69 cl
- 5letá záruka proti odštěpení okraje
- Barva: zelená
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití talíře
- Servírování a prezentace salátů, těstovin a jiných pokrmů.
Kolekce Fire
Fire vyzařuje extravagancí pomocí svých živých a dynamických barev. Ručně zdobená originalita plná barevné intenzity dává každému kusu svou vlastní identitu a charakter. Různé tvary nádobí se svislými okraji nabízejí bezkonkurenční rozmanitost použití a kvalitní porcelán odolnost a dlouhodobou výdrž.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře RAK Porcelain |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 6294016800882 |
| Barva: | zelená |
| Kolekce: | Fusion |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 700 ml |
| Průměr: | 22 cm |
| Série: | Fire |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Hluboký |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Zelená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
