RAK Gastronádoba GN 1/1 065 mm, černá | RAK-NFBU1.1BK
Kód: RAK-NFBU1.1BK-1



Detailní popis produktu
Gastronádoba z kolekce Neofusion je perfektní volbou do každého samoobslužného bufetu nebo restaurace díky její velké kapacitě a unikátnímu designu, který odpovídá gastronomickým standardům. Absence reliéfu a vzorů v kombinaci se zemitými barvami tvoří z gastronádoby dokonale čisté plátno pro prezentaci vašich pokrmů. Je stohovatelná a perfektně kompatibilní s chafingy, regály i vozíky a můžete ji dát do myčky, mikrovlnné trouby i do mrazáku.
Gastronádoba GN 1/1 065 mm, černá
Neofusion gastronádoba GN 1/1 065 mm, černá
Parametry
- Materiál: porcelán
- Rozměry: 530 × 325 mm
- Hloubka: 65 mm
- Objem: 730 cl
- Barva: černá
- Stohovatelná
- Vhodná do myčky, mikrovlnky i mrazáku
- Cena uvedena za 1 kus
Využití gastronádob
- Servírování jídla.
- Zapékání jídla.
- Ohřev jídla.
- Chlazení jídla.
Kolekce Neofusion
Kolekce Neofusion se inspiruje zemitými tóny a dodává jim jemný saténový lesk. Surový a jednoduchý design kolekce vám umožní zdůraznit vzhled a sofistikovanost podávaných pokrmů a díky široké škále barev bude jednoduché vytvořit na jídelním stole aranžmá dle vašich představ.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastronádoby na výdej |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 53 cm |
| Kolekce: | Fusion |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Zapékání, servírování |
| Objem: | 7,3 l |
| Série: | Neofusion |
| Šířka: | 32,5 cm |
| Tvar: | Obdélný |
| Typ: | GN |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Černá |
| Odstín: | Černá |
| Výška (cm): | 6.5 |
| Objem (l): | 7.3 |
| Velikost GN: | 1/1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
