RAK Hrnek 30 cl | RAK-ASMG30
Kód: RAK-ASMG30-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Hrnek z kolekce Access si svým elegantním vzhledem a jednoduchým tvarem získá každého minimalistu, který se ohlíží především na funkčnost a praktičnost. Hrnek se vyrábí z odolného porcelánu, proto se může pochlubit vysokou odolností i dlouhou životností.Hrnek 30 cl
Access hrnek 30 cl
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 8,9 cm
- Objem: 30 cl
- Barva: bílá
- 12 ks v originálním balení/Uvedená cena za jeden kus
Využití hrnku
- Podávání čaje.
Kolekce Access
Klasické stolní nádobí kolekce Access se vyznačuje nadčasovou elegancí a je univerzálním a stylovým doplňkem jídelního stolu. Díky pevnému a odolnému materiálu je kolekce vhodná pro bankety a rušné restaurační provozy. Většina produktů je stohovatelná a má zesílené okraje.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky, a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové šálky na cappucino a latte |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 6294009461885 |
| Barva: | Bílá |
| Kolekce: | Polaris |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 300 ml |
| Průměr: | 9 cm |
| Série: | Access |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Polaris |
| Barva: | Bílá |
| Objem (l): | 0.3 |
| Průměr (cm): | 8.9 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
