RAK Konvička na sake 18 cl | RAK-MOSK18
Kód: RAK-MOSK18-6



Detailní popis produktu
Hledáte originální způsob podávání sake? Pak je pro vás tato konvička jako stvořená. Její design spojuje prvky západních i asijských tradic, čímž vzniká působivý kontrast v podobě neotřelého tvaru doplněného jemnou bílou barvou. Tato kombinace znásobí prožitek z lahodného nápoje a dovede jeho podávání k dokonalosti. Kdyby se vám rozbilo nebo se ztratilo víčko, můžete ho dokoupit i samostatně RAK-MOSK18LD.
Konvička na sake 18 cl
Moon konvička na sake 18 cl
Parametry
- Materiál: porcelán
- Objem: 18 cl
- Barva: bílá
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití konvičky
- Servírování sake.
Kolekce Moon
Design kolekce Moon spojuje prvky asijské a západní tradice, díky čemuž je ideální pro prezentaci jakékoli světové kuchyně. Ať už se jedná o klasické či futuristické pokrmy, kolekce Moon vždy dovede servírování k dokonalosti.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové konvičky na čaj |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 6294009469362 |
| Barva: | Bílá |
| Kolekce: | Polaris |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na sake |
| Objem: | 180 ml |
| Průměr: | 9 cm |
| Série: | Moon |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Polaris |
| Barva: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
