RAK Konvička na sójovou omáčku 18 cl | RAK-MOSY18
Kód: RAK-MOSY18-6



Detailní popis produktu
Podávejte sójovou omáčku s nadčasově elegantní konvičkou z kolekce Moon. Konvička vytváří spojení západních a asijských tradic, které pak promítá do svého designu. Neobvyklý tvar s jemně bílou barvou vytváří působivý kontrast a dodává tak celému rituálu nezapomenutelnou atmosféru s pocitem dokonalosti.
Konvička na sójovou omáčku 18 cl
Moon konvička na sójovou omáčku 18 cl
Parametry
- Materiál: porcelán
- Objem: 18 cl
- Barva: bílá
- 6 ks v balení
- Cena uvedena za 1 kus
Využití konvičky
- Servírování sójové omáčky.
Kolekce Moon
Design kolekce Moon spojuje prvky asijské a západní tradice, díky čemuž je ideální pro prezentaci jakékoli světové kuchyně. Ať už se jedná o klasické či futuristické pokrmy, kolekce Moon vždy dovede servírování k dokonalosti.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové konvičky na čaj |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.185 kg |
| EAN: | 6294009469379 |
| Barva: | Bílá |
| Kolekce: | Polaris |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na omáčku |
| Objem: | 180 ml |
| Průměr: | 9 cm |
| Série: | Moon |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Polaris |
| Barva: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
