RAK Lea hrnek na espresso 9 cl, béžový | RAK-LECLCU09BG
Kód: RAK-LECLCU09BG
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Lea šálek osvěží váš jídelní stůl. Zářivá béžová barva v kombinaci s černým orámováním vytvoří skvělý podklad pro servírování výtečné kávičky. Tento kousek se hodí na podávání espressa.Šálek na espresso 9 cl, béžový
Lea šálek na espresso 9 cl, béžový
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 6 cm
- Výška: 6 cm
- Objem: 9 cl
- Barva: béžová
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití šálku
- Servírování espressa.
Kolekce Lea
Kolekce Lea nabízí pět svěžích odstínů ve formě kulatých, oválných nebo čtvercových talířů, misek a kompletního sortimentu šálků. Zářivé barvy jsou ohraničeny tenkým černým pruhem permanentní glazury a tvoří živý podklad pro prezentaci jakéhokoli pokrmu.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | PORCELÁN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.139 kg |
| EAN: | 6294009464725 |
| Barva: | hnědá |
| Kolekce: | Fusion |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na espresso |
| Objem: | 90 ml |
| Průměr: | 7 cm |
| Série: | Lea |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Béžová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
