RAK Metalfusion konvice na čaj s víčkem 40 cl, bronzová | RAK-MFFDTP40BB
Kód: RAK-MFFDTP40BB-4
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Dopřejte svým stolům působivý vzhled pomocí kouzelných konvic Metalfusion. Tato konvice je ideální pro servírování čaje. Duo černého a bronzového odstínu nechá parádně vyniknout podávaný nápoj a působí výjimečně. Dvoubarevná kombinace dodá vašim nápojovým kreacím elegantní nádech a luxusní atmosféru špičkových hotelů a restaurací. Kvalitní porcelán se postará o dlouhodobou výdrž.Metalfusion konvice na čaj s víčkem 40 cl, bronzová
Konvice na čaj s víčkem 40 cl, bronzová
Parametry
- Materiál: porcelán
- Délka: 10,3 cm
- Výška: 9,5 cm
- Objem: 40 cl
- Barva: černobronzová
- Umyvatelná v myčce na nádobí
- Cena uvedena za 1 kus/4 ks v originálním balení
Využití konvice
- Servírování a prezentace čaje.
Kolekce Metalfusion
Edice Metalfusion vyrobená z neporézního, plně vitrifikovaného,Doplňkové parametry
| Kategorie: | PORCELÁN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 6294009458045 |
| Barva: | Bronzová |
| Kolekce: | Opulence |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na čaj |
| Objem: | 400 ml |
| Průměr: | 11 cm |
| Série: | Metalfusion |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Opulence |
| Barva: | Bronzová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
