RAK Metalfusion talíř obdélníkový 42 × 16,4 cm, zlatý | RAK-MFMORP42GB
Kód: RAK-MFMORP42GB-6
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Dopřejte svým stolům působivý vzhled pomocí kouzelných talířů Metalfusion. Tento obdélníkový talíř je ideální pro servírování velkých pokrmů v různých barevných relacích, neboť na černé části vynikne jídlo jinak než na zlaté, každopádně na obou působí výjimečně. Dvoubarevná kombinace dodá vašim jídelním kreacím elegantní nádech a luxusní atmosféru špičkových hotelů a restaurací. Kvalitní porcelán se postará o dlouhodobou výdrž.Metalfusion talíř obdélníkový 42 × 16,4 cm, zlatý
Talíř obdélníkový 42 × 16,4 cm, zlatý
Parametry
- Materiál: porcelán
- Rozměry: 42 × 16,4 cm
- Barva: černozlatá
- Umyvatelný v myčce na nádobí
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití talíře
- Servírování a prezentace pokrmů (ideální pro sushi).
Kolekce Metalfusion
Edice Metalfusion vyrobená z neporézního, plně vitrifikovaného,Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře RAK Porcelain |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 6294009453309 |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 42 cm |
| Kolekce: | Opulence |
| Materiál: | Porcelán |
| Série: | Metalfusion |
| Šířka: | 16,4 cm |
| Tvar: | Obdélný |
| Typ: | Mělký |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Opulence |
| Barva: | Zlatá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
