RAK Miska na rýži 16 cm, černá | RAK-KRNNRB16
Kód: RAK-KRNNRB16-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Miska na rýži kolekce Karbon svým designem připomíná noční oblohu a její neotřelý design rozzáří váš jídelní stůl. Miska najde ve vaší kuchyni mnoho využití a kromě servírování rýže ji můžete použít i pro podávání salátů, příloh, drobných pochutin či oříšků. Všechny výrobky kolekce Karbon navíc můžete mýt v myčce nádobí i ohřívat v mikrovlnné troubě. Pokud miska nevydrží a odštěpí se jí okraj, uplatníte na ni 5letou záruku.Miska na rýži 16 cm, černá
Karbon miska na rýži 16 cm, černá
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 16 cm
- Objem: 58 cl
- Hloubka: 6,5 cm
- Barva: černá
- 5letá záruka proti odštěpení okraje
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití misky
- Kromě rýže lze misku využít také k servírování salátů či drobných pochutin.
Kolekce Karbon
Na začátku nebylo nic. Jemné částice stříbra vdechly temné atmosféře život a zrodilo se srdce hvězdy. To je inspirace pro novou kolekci s výstižným názvem Karbon.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové misky na rýži |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 6294009427362 |
| Barva: | Černá |
| Kolekce: | Fusion |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na rýži |
| Objem: | 580 ml |
| Průměr: | 16 cm |
| Série: | Karbon |
| Tvar: | kulatý |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Černá |
| Průměr (cm): | 16 |
| Objem (l): | 0.58 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
