RAK Omáčník 15 cl | RAK-MOGB15
Kód: RAK-MOGB15-12



Detailní popis produktu
Omáčník z kolekce Moon spojuje prvky západních a asijských tradic, díky kterým vzniká působivá kombinace originálního tvaru s nadčasovou bílou barvou. Servírování omáček tak získá nezapomenutelnou atmosféru s pocitem dokonalosti.
Omáčník 15 cl
Moon omáčník 15 cl
Parametry
- Materiál: porcelán
- Objem: 15 cl
- Barva: bílá
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití omáčníku
- Servírování omáček.
Kolekce Moon
Design kolekce Moon spojuje prvky asijské a západní tradice, díky čemuž je ideální pro prezentaci jakékoli světové kuchyně. Ať už se jedná o klasické či futuristické pokrmy, kolekce Moon vždy dovede servírování k dokonalosti.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové omáčníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.185 kg |
| EAN: | 6294009469416 |
| Barva: | Bílá |
| Kolekce: | Polaris |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na omáčku |
| Objem: | 150 ml |
| Průměr: | 9 cm |
| Série: | Moon |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Polaris |
| Barva: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
