RAK Šálek na kávu 20 cl, černá | RAK-KR116CU20
Kód: RAK-KR116CU20-12



Detailní popis produktu
Šálek na kávu z kolekce Karbon je elegantní a neotřelý zároveň. Černá barva šálku je ozvláštněna stříbrnými částicemi, které připomínají hvězdnou oblohu. Šálek nabízí kromě unikátního designu i skvělou funkčnost – můžete ho mýt v myčce nádobí, ohřívat v mikrovlnné troubě i skladovat v lednici. Pokud nevydrží a odštěpí se mu okraj, uplatníte na něj 5letou záruku.
Šálek na kávu 20 cl, černá
Karbon šálek na kávu 20 cl, černá
Parametry
- Materiál: porcelán
- Hloubka: 6 cm
- Objem: 20 cl
- Barva: černá
- 5letá záruka proti odštěpení okraje
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití šálku
- Servírování kávy.
- Lze doplnit podšálkem RAK-KRCLSA02.
Kolekce Karbon
Na začátku nebylo nic. Jemné částice stříbra vdechly temné atmosféře život a zrodilo se srdce hvězdy. To je inspirace pro novou kolekci s výstižným názvem Karbon.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové hrnky na čaj a kávu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.217 kg |
| EAN: | 6294009427416 |
| Barva: | Černá |
| Kolekce: | Fusion |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 200 ml |
| Průměr: | 9 cm |
| Série: | Karbon |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 6 |
| Objem (l): | 0.2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
