RAK Samba šálek na espresso 9 cl, lesní zelená | RAK-BANC09PD4
Kód: RAK-BANC09PD4-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Nestohovatelný šálek na espresso kombinuje lesní zelenou barvu s bílým odstínem slonové kosti, což mu dodává na elegantnosti a oživuje tak atmosféru při stolování. Kvalita zpracovaného porcelánu zaručuje dlouhodobou životnost a odolnost i při intenzivním používání.Šálek na espresso 9 cl, lesní zelená
Samba šálek na espresso 9 cl, lesní zelená
Parametry
- Materiál: porcelán
- Objem: 9 cl
- Barva: lesní zelená
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití šálku
- Servírování espressa.
Kolekce Samba
Teplé odstíny barev dodávají kolekci Samba veselý a elegantní design a v kombinaci s bílou barvou slonové kosti přinese příjemnou atmosféru na jídelní stoly vašeho podniku. Nádobí je odolné vůči vyblednutí a svou vizáží vytváří Samba harmonický a osvěžující dekor, který nikdo nepřehlédne.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | PORCELÁN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 6294009437521 |
| Barva: | zelená |
| Kolekce: | Ivoris |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na espresso |
| Objem: | 90 ml |
| Průměr: | 7 cm |
| Série: | Samba |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Zelená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
