RAK Talíř obdélníkový široký 29,5 × 16 cm | RAK-ASRW29
Kód: RAK-ASRW29-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Obdélníkový talíř s širokým okrajem z kolekce Access je ideální volbou pro milovníky jednoduchosti a tradičnosti. Pravidelný tvar s elegantní bílou barvou vytváří nadčasovou kombinaci, která nikdy nezestárne. Talíř se vyrábí z odolného porcelánu, proto zaručuje vysokou výdrž i dlouhou životnost. Perfektně se hodí na bankety nebo do rušných restaurací.Talíř obdélníkový 29,5 × 16 cm
Access talíř obdélníkový 29,5 × 16 cm
Parametry
- Materiál: porcelán
- Rozměry: 29,5 × 16 cm
- Barva: bílá
- 12 ks v balení
- Cena uvedena za 1 kus
Využití talíře
- Servírování jídla.
Kolekce Access
Klasické stolní nádobí kolekce Access se vyznačuje nadčasovou elegancí a je univerzálním a stylovým doplňkem jídelního stolu. Díky pevnému a odolnému materiálu je kolekce vhodná pro bankety a rušné restaurační provozy. Většina produktů je stohovatelná a má zesílené okraje.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky, a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře RAK Porcelain |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 6294009462233 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 29,4 cm |
| Kolekce: | Polaris |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Servírovací |
| Série: | Access |
| Šířka: | 16,4 cm |
| Tvar: | Obdélný |
| Typ: | Mělký |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Polaris |
| Barva: | Bílá |
| Délka (cm): | 29.5 |
| Šířka (cm): | 16 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
