RAK Talíř obdélný 33 × 22 cm, černá | RAK-KRAURPW33W
Kód: RAK-KRAURPW33W-6
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Design kolekce Karbon je elegantní a neotřelý zároveň. Černá barva talíře je ozvláštněna stříbrnými částicemi, které připomínají hvězdnou oblohu. Talíř nabízí kromě unikátního designu i skvělou funkčnost – můžete jej mýt v myčce nádobí, ohřívat v mikrovlnné troubě i skladovat v lednici.Talíř obdélný 33 × 22 cm, černá
Karbon talíř obdélný 33 × 22 cm, černá
Parametry
- Materiál: porcelán
- Rozměr: 33 × 22 cm
- Barva: černá
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití talíře
- Servírování hlavních chodů, dezertů, ovoce a zeleniny, chlebíčků či jednohubek.
Kolekce Karbon
Na začátku nebylo nic. Jemné částice stříbra vdechly temné atmosféře život a zrodilo se srdce hvězdy. To je inspirace pro novou kolekci s výstižným názvem Karbon.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře RAK Porcelain |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 6294009427249 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 33,4 cm |
| Kolekce: | Fusion |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Servírovací |
| Série: | Karbon |
| Šířka: | 20 cm |
| Tvar: | Obdélný |
| Typ: | Mělký |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Černá |
| Délka (cm): | 33 |
| Šířka (cm): | 22 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
