RAK Talíř pro bambusový okraj a zvon 41 × 12 cm | RAK-MORP41
Kód: RAK-MORP41-6



Detailní popis produktu
Talíř z kolekce Moon je spojením prvků západních a asijských tradic, které vytváří působivý kontrast. Najdete na něm dva prolisy, ve kterých můžete servírovat předkrmy nebo speciality šéfkuchaře. Talíř se dá také přiklopit zvony ze stejné řady. V této kombinaci ho pak využijete například k servírování oblíbených dim sum knedlíčků.
Talíř pro bambusový okraj a zvon 41 × 12 cm
Moon talíř pro bambusový okraj a zvon 41 × 12 cm
Parametry
- Materiál: porcelán
- Rozměr: 41 × 12 cm
- Barva: bílá
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití talíře
- Servírování jídla.
Kolekce Moon
Design kolekce Moon spojuje prvky asijské a západní tradice, díky čemuž je ideální pro prezentaci jakékoli světové kuchyně. Ať už se jedná o klasické či futuristické pokrmy, kolekce Moon vždy dovede servírování k dokonalosti.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře RAK Porcelain |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 6294009469560 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 41 cm |
| Kolekce: | Polaris |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Prezentační |
| Série: | Moon |
| Šířka: | 12 cm |
| Tvar: | Obdélný |
| Typ: | Mělký |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Polaris |
| Barva: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
