RAK Trinidad talíř hluboký pr. 26 cm, hnědý | RAK-TRCLDP26BW
Kód: RAK-TRCLDP26BW-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Vytvářejte dynamické prezentace svých kulinářských kreací s tímto porcelánovým talířem dodávajícím elegantní atmosféru. Hnědá barva vlašského ořechu s černým širokým okrajem pohladí oko i duši vašich zákazníků. Tento všestranný talíř disponuje dokonalými rozměry pro umístění různých kulinářských specialit. Jeho hluboký tvar je ideální pro podávání úhledně naaranžovaných polévek i tekutějších hlavních chodů. Bez ohledu na vaši typickou kuchyni tento kousek rozzáří všechny položky nabízeného menu, neboť jedinečný design černé elegance s výrazným ořechovým středem nechá vyniknout jakoukoli mistrovskou delikatesu. Barevně odlišný široký okraj přitáhne pozornost ke středu, kde už se v nejlepším světle prezentuje váš pokrm.Talíř hluboký pr. 26 cm, hnědý
Trinidad talíř hluboký pr. 26 cm, hnědý
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 26 cm
- Objem: 97 cl
- Barva: hnědá
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití talíře
- Servírování a prezentace hlavních tekutých chodů a polévek.
Kolekce Trinidad
Ultra elegantní černá engoba spojená s třemi barevnými variantami překrytými dekorativními tahy štětce. Tato řada nabízí ucelenou sadu nádobí vytvářejících rafinované stolní portfolio, které si vaši zákazníci zamilují. Každý kousek poskytuje vynikající spolehlivost s úchvatným estetickým vzhledem, takže jsou skvělým doplňkem pro neformální i luxusní restaurace, hotely a cateringové společnosti. Porcelánová konstrukce poskytuje vynikající odolnost proti poškrábání či rozbití. Servírujte své pokrmy v jedinečném duchu a kvalitě.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře RAK Porcelain |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.641 kg |
| EAN: | 6294016802275 |
| Barva: | hnědá |
| Kolekce: | Fusion |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 280 cm |
| Průměr: | 9 cm |
| Série: | Trinidad |
| Tvar: | kulatý |
| Typ: | Hluboký |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
