RAK Váza 18 cl | RAK-MOFV18
Kód: RAK-MOFV18-6



Detailní popis produktu
Ozdobte jídelní stoly s originální vázou z kolekce Moon. Její design spojuje západní a asijské tradice, čímž vytváří kontrast neobvyklého tvaru a nadčasové bílé barvy. Díky této působivé kombinaci v ní vyniknou jakékoliv květiny a stanou se působivým doplňkem vaší restaurace.
Váza 18 cl
Moon váza 18 cl
Parametry
- Materiál: porcelán
- Objem: 18 cl
- Barva: bílá
- 6 ks v balení
- Cena uvedena za 1 kus
Využití vázy
- Nádoba na květiny.
Kolekce Moon
Design kolekce Moon spojuje prvky asijské a západní tradice, díky čemuž je ideální pro prezentaci jakékoli světové kuchyně. Ať už se jedná o klasické či futuristické pokrmy, kolekce Moon vždy dovede servírování k dokonalosti.
Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové vázy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 6294009469386 |
| Barva: | Bílá |
| Kolekce: | Polaris |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 180 ml |
| Průměr: | 9 cm |
| Série: | Moon |
| Šířka: | 4 cm |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Polaris |
| Barva: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
