RAK Vintage šálek na espresso, zelený 9 cl | RAK-VNCLCU09GR
Kód: RAK-VNCLCU09GR-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Naservírujte svým hostům espresso v šálku kolekce Vintage, který navozuje pocit pohody. Jemné pastelové barvy v kombinaci s popraskaným reliéfem budou vypadat krásně v romantických kavárnách i moderních restauracích.Šálek na espresso, zelený 9 cl
Vintage šálek na espresso, zelený 9 cl
Parametry
- Materiál: porcelán
- Hloubka: 6 cm
- Průměr: 6 cm
- Objem: 9 cl
- Barva: zelená
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití šálku
- Servírování espressa.
- Lze doplnit podšálkem RAK-VNCLSA13GR.
Kolekce Vintage
Pastelová kolekce Vintage kombinuje moderní tvar talíře s glazurou v retro stylu. Průhledná glazura odhaluje jemnou síť prasklin na povrchu porcelánu, která je trvalá a zároveň neporézní. Design kolekce imituje běh času a dodá vašemu stolu nádech nostalgie.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | PORCELÁN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.139 kg |
| EAN: | 6294009466705 |
| Barva: | zelená |
| Kolekce: | Fushion |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na espresso |
| Objem: | 90 ml |
| Průměr: | 6 cm |
| Série: | Vintage |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Fusion |
| Barva: | Zelená |
| Odstín: | Zelená |
| Objem (l): | 0.09 |
| Průměr (cm): | 6 |
| Výška (cm): | 6 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
