Revol Deska 37,5 × 28 cm pro talíř na steak (REV-647781) | REV-649188
Kód: REV-649188-3
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Basalt deska pro talíř na steak dovoluje jednoduché vytažení talíře přímo z trouby a zároveň dotváří eleganci jídelního stolu. Její bambusové dřevo vás ohromí svou vysokou odolností a vložky okolo okrajů vám usnadní servírování. Nedávejte do myčky.Deska 37,5 × 28 cm pro talíř na steak (REV-654185)
Basalt deska 37,5 × 28 cm pro talíř na steak (REV-654185)
Parametry
- Materiál: bambusové dřevo
- Rozměry: 37,5 × 28 cm
- Výška: 2 cm
- Pouze ruční mytí
- Cena uvedena za 1 kus/3 ks v originálním balení
Využití desky
- Doplněk pro talíř na steak (REV-647781).
Kolekce Basalt
Basalt je první kolekce z černé hlíny, čímž představuje významný průlom. Na pohled a na dotek totiž působí jako břidlice, ale najdete u ní všechny přednosti porcelánu: Nepoškrábe se, nerozpadne a zaručuje naprostou čistotu během přípravy jídla. Je tak ideální alternativou tradičních talířů i servírovacích desek.Výrobce
Rodinná společnost Revol už devět generací vkládá energii i srdce do tvorby jedinečného porcelánu, který poznáte podle originálního designu a vysoké kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře Revol |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 3198246491885 |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 37,5 cm |
| Kolekce: | Inspired |
| Materiál: | Dřevo |
| Šířka: | 28 cm |
| Značka: | Revol |
| Barva: | Hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
