Bormioli Rocco Skleněný džbán s cejchem 50 cl | BR-1450
Kód: BR-1450
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už téměř 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Džbán z kolekce Bistrot je všestranným kouskem vhodným pro každodenní použití. Vyznačuje se jemně zaobleným designem a kombinuje v sobě všestrannost a praktičnost, díky čemuž jej lze použít při různých příležitostech. Džbán o objemu 61 cl s cejchem 50 cl je ideální pro bufety, venkovní občerstvení či neformální obědy a večeře.Skleněný džbán s cejchem 50 cl
Bistrot skleněný džbán s cejchem 50 cl
Parametry
- Materiál: sklo
- Výška: 145 mm
- Průměr: 77 mm
- Objem: 50 cl
- Barva: transparentní
- Vhodný do myčky nádobí
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití džbánu
- Servírování nápojů.
Kolekce Bistrot
Kolekce Bistrot nabízí řadu nadčasových džbánů v různých velikostech a variantách. Džbány kolekce Bistrot jsou k dispozici ve třech velikostech 100, 50 a 25 cl s cejchem MID, což výrazně usnadňuje servírování vody a dalších nápojů.Výrobce
Bormioli Rocco je ve sklářském světě synonymem kvality. Už od roku 1825 patří tato italská firma k nejvýznamnějším světovým výrobcům skla, která si stále udržuje svou tradici. Bormioli Rocco ve svých výrobcích snoubí jedinečný design s vysokou kvalitou a přináší na váš stůl nadčasovou eleganci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné džbány |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.482 kg |
| EAN: | 8004360015928 |
| Barva: | Transparentní |
| Kolekce: | Bistrot |
| Materiál: | Sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Průměr: | 8 cm |
| Série: | Bormioli Rocco |
| Značka: | Bormioli Luigi |
| Cena za: | 1 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
