6 důvodů, proč nesmí Aromateca chybět ve vaší kuchyni


Z lednice do mikrovlnné trouby a pak přímo na stůl
 – to vám umožní nová kolekce Aromateca italského výrobce Bormioli Rocco. Vyrobeny z opálového skla, šálky odolají teplotním šokům a zpříjemní vám pobyt v kuchyni. Pokud hledáte odolné a zároveň elegantní sklo, máme pro vás 6 důvodů, proč je kolekce Aromateca trefou do černého.

1) Extrémní odolnost

Kolekce Aromateca je vyrobena z temperovaného opálového skla, které je 3x odolnější vůči nárazům a odštěpení v porovnání s klasickým porcelánem. Šálky odolají i hrubému zacházení, nemusíte se proto bát je svěřit do rukou malých strávníků ve školách a školkách.

2) 100% hygiena

Na rozdíl od běžného porcelánu je opálové sklo neporézní – na povrchu se nevytvářejí prasklinky ani trhliny, díky čemuž materiál neabsorbuje žádné pachy ani cizí látky a neuplívají na něm zbytky jídel. Aromateca je skvělou volbou všude tam, kde musíte zajistit naprostou hygienickou čistotu, jako jsou například nemocnice či jiná zdravotnická zařízení.

3) Zdravotní nezávadnost

Šálky kolekce Aromateca jsou v dostání v 5 pastelových odstínech, které oživí každý stůl. Bormioli Rocco při výrobě používá pouze organické barvy, žádné produkty tohoto italského sklářského mistra tudíž neobsahují BPA a nepředstavují žádné zdravotní riziko. Navíc šetří přírodu – výrobky jsou 100% recyklovatelné.

4) Evropská kvalita

Bormioli Rocco je ve sklářském světě synonymem kvality. Už od roku 1825 patří tato italská firma k nejvýznamnějším světovým výrobcům skla a stále si udržuje svou tradici. Její sklárny najdete kromě Itálie také ve Španělsku a právě tam vzniká i Aromateca.

5) Jedinečný design

Kolekce se inspirovala papírovými kelímky a dodala jim všechny výhody opálového skla. Čisté linie v kombinaci s pastelovými barvami elegantně a neformálně doplní váš stůl.

6) Funkčnost

A to nejlepší nakonec – nejen, že je kolekce Aromateca vhodná do mikrovlnné trouby či pro skladování v lednici, výrobky můžete mýt v domácích i profesionálních myčkách nádobí.