Revol Basalt podnos bambusový pro čtvercový talíř a misku (REV-641007, REV-642035) | REV-645196
Kód: REV-645196-6
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Basalt podnos bambusový je perfektním doplňkem pro čtvercový talíř 20 × 20 cm (REV-641007) a misku 25 cl (REV-642035). Pomáhá k zjednodušení prezentace, ale zároveň dodává vašemu jídlu autentický design. Na rozdíl od porcelánu tento podnos nesmí do myčky.Podnos bambusový pro čtvercový talíř a misku (REV-641007, REV-642035)
Basalt podnos bambusový pro čtvercový talíř a misku (REV-641007, REV-642035)
Parametry
- Materiál: bambusové dřevo
- Rozměry: 37 × 24 cm
- Pouze ruční mytí
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití talíře
- Doplněk pro čtvercový talíř 20 × 20 cm (REV-641007) a misku 25 cl (REV-642035).
Kolekce Basalt
Basalt je první kolekce z černé hlíny, čímž představuje významný průlom. Na pohled a na dotek totiž působí jako břidlice, ale najdete u ní všechny přednosti porcelánu: Nepoškrábe se, nerozpadne a zaručuje naprostou čistotu během přípravy jídla. Je tak ideální alternativou tradičních talířů i servírovacích desek.Výrobce
Rodinná společnost Revol už devět generací vkládá energii i srdce do tvorby jedinečného porcelánu, který poznáte podle originálního designu a vysoké kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové tácy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.936 kg |
| EAN: | 3198246451964 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 37 cm |
| Kolekce: | Basalt |
| Materiál: | Dřevo |
| Šířka: | 24 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| Značka: | Revol |
| Barva: | Hnědá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
