Revol Miska malá 30 cl, bílá | REV-646398
Kód: REV-646398-6
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Likid miska malá představuje dokonalou volbu při servírování salátu, rizota, polévky, rýže v kombinaci s asijským jídlem a spousty dalších pokrmů. Její tvar se také hodí k podávání oliv, dressingů, dipů apod. Ať už do ní dáte cokoliv, díky jejímu designu to bude vždy vypadat dokonale.Miska malá 30 cl, bílá
Likid miska malá 30 cl, bílá
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 11 cm
- Objem: 30 cl
- Barva: bílá
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks voriginálním balení
Využití misky
- Servírování salátu.
- Servírování rizota.
- Servírování polévky.
- Servírování rýže.
- Servírování oliv.
- Servírování dressingů.
- Servírování dipů.
Kolekce Likid
Kolekce Likid vychází z myšlenky, že obsah nádoby tvaruje porcelán. Proto vznikly štíhle a zakřivené džbánky s originálním tvarem, díky kterému se s nimi jednoduše pracuje. Servírování dressingů nebo krému s výrobky se tak stane elegantním a impozantním zážitkem. Působivost celého prožitku podtrhnou jedinečné misky i talíře se stejně výjimečným designem.Výrobce
Rodinná společnost Revol už devět generací vkládá energii i srdce do tvorby jedinečného porcelánu, který poznáte podle originálního designu a vysoké kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální porcelánové misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 3198246463981 |
| Barva: | Bílá |
| Kolekce: | Likid |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 300 ml |
| Průměr: | 11 cm |
| Značka: | Revol |
| Barva: | Bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
