Revol Tác 33 × 8 cm | REV-647928
Kód: REV-647928-2
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Související produkty
Detailní popis produktu
Club tác se svým originálním tvarem a zakulacenými rohy elegantně doplní jídelní stůl. Perfektně se hodí k servírování menších předkrmů a gurmánských jídel. Díky delšímu rozměru se na něj kromě jídla vleze příbor i miska s dipem, nebo omáčkou. Potěší vás také jeho praktičnost – můžete ho dát do myčky, trouby, mikrovlnné trouby a dokonce i do mrazáku.Tác 33 × 8 cm
Club tác 33 × 8 cm
Parametry
- Materiál: porcelán
- Rozměry: 33 × 8 cm
- Barva: černá
- Cena uvedena za 1 kus/2 ks v originálním balení
Využití tácu
- Servírování předkrmů.
- Servírování gurmánských jídel.
Kolekce Club
Kolekce Club si zakládá na čistém designu a efektivitě. Se svými lehkými křivkami a rovnými rohy bez problému udrží omáčky i ostatní jídla. Perfektně se hodí do rušných míst, kde se počítá každý centimetr. Při servírování vám totiž tvar nádob dovolí jednoduše je naskládat do sebe a účinně tak využít zbytek volného prostoru.Výrobce
Rodinná společnost Revol už devět generací vkládá energii i srdce do tvorby jedinečného porcelánu, který poznáte podle originálního designu a vysoké kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | PORCELÁN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 3198246479289 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 33 cm |
| Kolekce: | Club |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 8 cm |
| Tvar: | obdélníkový |
| Značka: | Revol |
| Barva: | Černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
