Revol Talíř mělký čtvercový 20,8 × 20 cm | REV-647930
Kód: REV-647930-6
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Club talíř mělký čtvercový se hodí k servírování nejen hlavních chodů, ale také předkrmů nebo dezertů i jiných ukázek vašeho kulinářského umění. Elegance jeho křivek podtrhne výjimečnost vašich pokrmů a úzké zakulacené rohy zaručují široký prostor pro prezentaci jídel. Milovníci praktičnosti ocení možnost dát talíř do myčky, trouby, mikrovlnky nebo mrazáku.Talíř mělký čtvercový 20,8 × 20 cm
Club talíř mělký čtvercový 20,8 × 20 cm
Parametry
- Materiál: porcelán
- Rozměry: 20,8 × 20 cm
- Barva: černá
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití talíře
- Servírování jídla.
Kolekce Club
Kolekce Club si zakládá na čistém designu a efektivitě. Se svými lehkými křivkami a rovnými rohy bez problému udrží omáčky i ostatní jídla. Perfektně se hodí do rušných míst, kde se počítá každý centimetr. Při servírování vám totiž tvar nádob dovolí jednoduše je naskládat do sebe a účinně tak využít zbytek volného prostoru.Výrobce
Rodinná společnost Revol už devět generací vkládá energii i srdce do tvorby jedinečného porcelánu, který poznáte podle originálního designu a vysoké kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře Revol |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 3198246479302 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 20,8 cm |
| Kolekce: | Club |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 20 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| Značka: | Revol |
| Barva: | Černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
