RAK Golden Ultra cukřenka s víkem 25 cl, zlatá | RAK-UGKQSU25
Kód: RAK-UGKQSU25-6
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Detailní popis produktu
Dodejte svým stolům špetku královského luxusu. Cukřenka z kolekce Golden Ultra naservíruje vašim hostům pořádnou porci císařské krásy, bohatství a šmrncu. Svým pozlaceným leskem ohromí, zaujme a přinese starodávnou atmosféru z prvotřídních řad společnosti. Královsky osladí chvilky s výbornou kávou nebo čajem. Hodí se do starobyle laděných interiéru s královským nádechem.Cukřenka s víkem 25 cl, zlatá
Golden Ultra cukřenka s víkem 25 cl, zlatá
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 10 cm
- Výška: 12,5 cm
- Objem: 25 cl
- Barva: zlatá
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití cukřenky
- Servírování cukru s nádechem královského luxusu.
Kolekce Golden Ultra
Edice starodávného nádobí vhodná pro císařské hostiny neboli prvotřídní hody. Skvěle zapadne do podniků laděných do starobylého a královského designu. Lesklý zlatý dekor na trvanlivém porcelánu je detailně propracovaný, a nabízí tak kvalitní zpracování vhodné pro královské stolování.Výrobce
Značka RAK Porcelain je symbolem poctivé výroby a vysoké kvality. Produkty v podobě kuchyňského nádobí a propracovaných příborů představují kombinaci dlouhé výdrže a estetiky a zajišťují jedinečný jídelní zážitek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové cukřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 6294009492926 |
| Barva: | Zlatá |
| Kolekce: | Opulence |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na cukr |
| Objem: | 250 ml |
| Průměr: | 10 cm |
| Série: | Golden |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Opulence |
| Barva: | Zlatá |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
