RAK Metalfusion hrnek na kávu 20 cl, bronzový | RAK-MFFDCU20BB
Kód: RAK-MFFDCU20BB-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Související produkty
Baantna Tero Prima tác thali pr. 33,4 cm
Skladem
(1 ks)
1 727 Kč bez DPH
2 090 Kč
Bravura podšálek pro BCBVNC34 pr. 17 cm
Skladem u výrobce
301 Kč bez DPH
364 Kč
Argila Epura podšálek pro REA116CU08 pr. 13 cm
Skladem
(1 ks)
208 Kč bez DPH
252 Kč
Bravura podnos obdélníkový 55 × 32 cm
Skladem u výrobce
2 327 Kč bez DPH
2 816 Kč
Detailní popis produktu
Dopřejte svým stolům působivý vzhled pomocí kouzelných hrnků Metalfusion. Tento hrnek je ideální pro servírování kávy, ale i jiných nápojů. Duo černého a bronzového odstínu nechá parádně vyniknout podávaný nápoj a působí výjimečně. Dvoubarevná kombinace dodá vašim nápojovým kreacím elegantní nádech a luxusní atmosféru špičkových hotelů a restaurací. Kvalitní porcelán se postará o dlouhodobou výdrž. A k naprosté dokonalosti ho dovede už jen podšálek RAK-MFFDSA15BB.Metalfusion hrnek na kávu 20 cl, bronzový
Hrnek na kávu 20 cl, bronzový
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 7,7 cm
- Výška: 7,8 cm
- Objem: 20 cl
- Barva: černobronzová
- Umyvatelný v myčce na nádobí
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití hrnku
- Servírování a prezentace kávy, ale i jiných nápojů.
- Lze doplnit podšálkem RAK-MFFDSA15BB.
Kolekce Metalfusion
Edice Metalfusion vyrobená z neporézního, plně vitrifikovaného,Doplňkové parametry
| Kategorie: | PORCELÁN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 6294009457840 |
| Barva: | Bronzová |
| Kolekce: | Opulence |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 200 ml |
| Průměr: | 8 cm |
| Série: | Metalfusion |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Opulence |
| Barva: | Bronzová |
RAK Wild šálek, bílý 37 cl | RAK-WL116CU37
Skladem u výrobce
319 Kč bez DPH
386 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
