RAK Metalfusion hrnek na kávu 20 cl, zlatý | RAK-MFFDCU20GB
Kód: RAK-MFFDCU20GB-12
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte svým stolům působivý vzhled pomocí kouzelných hrnků Metalfusion. Tento hrnek je ideální pro servírování kávy, ale i jiných nápojů. Duo černého a zlatého odstínu nechá parádně vyniknout servírovaný nápoj a působí výjimečně. Dvoubarevná kombinace dodá vašim nápojovým kreacím elegantní nádech a luxusní atmosféru špičkových hotelů a restaurací. Kvalitní porcelán se postará o dlouhodobou výdrž. A k naprosté dokonalosti ho dovede už jen podšálek RAK-MFFDSA15GB.Metalfusion hrnek na kávu 20 cl, zlatý
Hrnek na kávu 20 cl, zlatý
Parametry
- Materiál: porcelán
- Průměr: 7,7 cm
- Výška: 7,8 cm
- Objem: 20 cl
- Barva: černozlatá
- Umyvatelný v myčce na nádobí
- Cena uvedena za 1 kus/12 ks v originálním balení
Využití hrnku
- Servírování a prezentace kávy, ale i jiných nápojů.
- Lze doplnit podšálkem RAK-MFFDSA15GB.
Kolekce Metalfusion
Edice Metalfusion vyrobená z neporézního, plně vitrifikovaného,Doplňkové parametry
| Kategorie: | PORCELÁN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 6294009453187 |
| Barva: | Zlatá |
| Kolekce: | Opulence |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 200 ml |
| Průměr: | 8 cm |
| Série: | Metalfusion |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Opulence |
| Barva: | Zlatá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
