RAK Metalfusion konvice na čaj s víčkem 40 cl, zlatá | RAK-MFFDTP40GB
Kód: RAK-MFFDTP40GB-4
Doprava ZDARMA od 6 000 Kč
Objednávky nad 6 000 Kč bez DPH doručíme zdarma do vašeho provozu.

Jistota od roku 2006
Spolehlivý partner profesionální gastronomie už 20 let.

Odborné poradenství
Pomůžeme vybrat vybavení s ohledem na typ provozu i každodenní zátěž.

Více než 28 000 produktů
Najdete u nás široký sortiment všeho, co váš gastro provoz potřebuje.
Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte svým stolům působivý vzhled pomocí kouzelných konvic Metalfusion. Tato konvice je ideální pro servírování čaje. Duo černého a zlatého odstínu nechá parádně vyniknout podávaný nápoj a působí výjimečně. Dvoubarevná kombinace dodá vašim nápojovým kreacím elegantní nádech a luxusní atmosféru špičkových hotelů a restaurací. Kvalitní porcelán se postará o dlouhodobou výdrž.Metalfusion konvice na čaj s víčkem 40 cl, zlatá
Konvice na čaj s víčkem 40 cl, zlatá
Parametry
- Materiál: porcelán
- Délka: 10,3 cm
- Výška: 9,5 cm
- Objem: 40 cl
- Barva: černozlatá
- Umyvatelná v myčce na nádobí
- Cena uvedena za 1 kus/4 ks v originálním balení
Využití konvice
- Servírování a prezentace čaje.
Kolekce Metalfusion
Edice Metalfusion vyrobená z neporézního, plně vitrifikovaného,Doplňkové parametry
| Kategorie: | PORCELÁN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 6294009453200 |
| Barva: | Zlatá |
| Kolekce: | Opulence |
| Materiál: | Porcelán |
| Na co: | Na čaj |
| Objem: | 400 ml |
| Průměr: | 11 cm |
| Série: | Metalfusion |
| Značka: | RAK Porcelain |
| Linie: | Opulence |
| Barva: | Zlatá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
